Zęby mądrości

Zęby mądrości to trzecie zęby trzonowe i najczęściej pojawiają się w wieku od 17 do 25 lat. Większość dorosłych ma cztery zęby mądrości, ale jest możliwe, aby mieć ich mniej lub więcej, często wpływają na inne zęby w trakcie rozwoju; częściowo wyrwane mogą powodować ryzyko zakażenia lub słabe wyrównanie może powodować uszkodzenia sąsiadujących zębów, kości szczęki lub nerwów. Kiedy to się stanie, standardowa procedura to usunięcie zębów mądrości. W Kincorth Dental rozumiemy, jak frustrujące i bolesne mogą być zęby mądrości, a nasz specjalistyczny, profesjonalny zespół może zaoferować wszystkie porady i informacje potrzebne w leczeniu wszelkich problemów, których przyczyną mogą być zęby mądrości.

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą.

Porozmawiaj z dentystą

Zakażenie

Zakażenie ma miejsce, gdy dziąsła wokół tylnych zębów (zazwyczaj zębów mądrości) stają się zarażone.

Usuwanie zębów mądrości

Wpływanie na zęby mądrości. Niektóre kości są usuwane w celu uzyskania dostępu, ząb jest dzielony i korzeń usuwa się oddzielnie. Wstawione zostaje dziąsło, które naturalnie zalecza się.

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy