Białe plomby

Dlaczego warto rozważyć białe plomby?

Większość ludzi ma plomby takiego czy innego rodzaju. Osiągnięcia w stomatologii oznaczają, że nowoczesne plomby mogą teraz być funkcjonalne i wyglądać naturalnie, w przeciwieństwie do tradycyjnego wypełniania amalgamatem srebra, które jest wyraźnie widoczne podczas uśmiechania lub śmiania. Białe plomby zawsze były uważane za mniej trwałe niż srebrne; jednak pojawiają się nowe materiały, które są prawie tak dobre jak amalgamat srebra i do tego są bardzo skuteczne. W Kincorth Dental używamy najwyższej jakości składników mineralnych, aby zapewnić, że nasze plomby są najlepsze na rynku.

Koszty

Ponieważ białe plomby na tylnych zebach są zazwyczaj klasyfikowane jako „kosmetyczne” leczenie, muszą być wykonane prywatnie i koszty zależą od dentysty, rozmiaru i rodzaju zastosowanego białego wypełniania i czasu potrzebnego do przeprowadzenia zabiegu. W Kincorth Dental Practice nasi dentyści zapewniają, że zawsze poinformują Cię, jak długo powinno wytrzymać wypełnienie, ile bedzie kosztować i odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania dotyczące naszych zabiegów stomatologicznych zanim zgodzisz się na postęp w leczeniu. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej informacji na konsultacji twarzą w twarz prosimy skontaktować się z nami już dziś!

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą. Porozmawiaj z dentystą

Film – Białe Plomby

Amalgam fillings in the lower jaw can often be seen when we talk or laugh. But amalgam fillings can also sometimes be seen in the upper jaw. These can be unsightly and can also discolour the tooth. Composite (White) fillings are available to improve this.

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy