Wybielanie zębów

Zęby mogą odbarwiać się poprzez starzenie, są barwione przez jedzenie i picie, palenie. Wybielanie zębów może być bardzo skutecznym sposobem rozjaśniania naturalnego odcienia Twoich zębów i przywracania im naturalnego koloru, bez usuwania żadnej powierzchni zębów. Oferujemy domowe zestawy do wybielania, które mogą rozjaśnić odcień zębów w ciągu 2-4 tygodni. Pierwszym etapem jest konsultacja z jednym z naszych stomatologów, który oceni stosowność Twojego leczenia, a także odpowie na wszelkie Państwa pytania.

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą.Porozmawiaj z dentystą

Zobacz nasz film Wybielanie Zębów

Jednym ze sposobów wybielania zębów jest „taca”. Na początku pobierane są odciski …… z których tworzony jest model. Jest on malowany specjalnym materiałem ……, co zwiększa grubość obszaru zębów. Gdy taca jest przygotowana, produkowana jest mała kieszonka. Wybielanie zajmuje tę właśnie kieszeń…… zapewniając, że styka się tylko z wymaganą powierzchnią …… i że nic złego nie dzieje się z miękkimi dziąsłami.

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy