Wypełnienia

Celem wypełnienia stomatologicznego jest zastąpienie części zębów, które zostały uszkodzone lub utracone przez próchnicę i ogólne zużycie. W Kincorth Dental Practice, po dokonaniu analizy, jeśli zostanie zalecone wypełnienie, nasz zespół stomatologiczny będzie rozmawiać z Tobą o różnych opcjach materiałów, które mogą być stosowane, jak również, jak dbać o wypełnienie, oraz powie o procedurze i kosztach leczenia . W naszej praktyce zapewniamy użycie najwyższej jakości materiałów dentystycznych, tak aby zaoferować naszym pacjentom najbardziej bezbolesne, długoterminowe i estetyczne uzupełnienie.

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą. Porozmawiaj z dentystą

Kompozytowe wypełnienie amalgamatem

Wypełnienie amalgamatem w dolnej szczęce może być często widziane podczas mówienia lub śmiechu. Ale wypełnienie amalgamatem może też być widoczne w górnej szczęce. Te mogą być nieestetyczne i mogą również odbarwiać zęba. Kompozytowe (białe) wypełnienia są dostępne w celu poprawy tego.

Klejenie

Złamany ząb. Przezroczysta rurka jest umieszczona w miejscu, w którym stosuje się materiał kompozytowy. Jest to utwardzane przy użyciu jasnego światła i kształtowane zgodnie z potrzebami.

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy