Cyfrowy rentgen

W Kincorth Dental wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, które pomogą nam ustalić najlepszą możliwą opiekę stomatologiczną i dostarczyć najbardziej fachową pomoc dla naszych pacjentów. Nasze urządzenia wysokiej klasy do przetwarzania obrazu pozwalają wykryć wszelkie problemy z zębami, tak wcześnie, jak to możliwe, zapewniając ,że środki zapobiegawcze mogą być podjęte wcześnie.

Wiele zalet naszego urządzenia cyfrowej radiografii;

  • Wyższa jakość opieki: Rośnie zaniepokojenie rosnącym wystawianiem na promieniowanie w wyniku konwencjonalnej radiografii; jednak nasz cyfrowy sprzęt RTG zazwyczaj ogranicza ekspozycję na promieniowanie o co najmniej 75%
  • Poprawa jakości obrazu X-Ray: Digital Rentgenowskie systemy cyfrowe pozwalają kontrolować promieniowanie / oświetlenie każdego obrazu w czasie rzeczywistym i powiększyć obraz, co znacznie poprawia możliwości dentysty w wykrywaniu wszelkich problemów co oznacza szybszą diagnozę.
  • Czysty proces: Wielu dentystów zgadza się, że użycie radiografii cyfrowej jest prostsze, czystsze i szybsze niż użycie konwencjonalnej radiografii

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą.

Porozmawiaj z dentystą

Obejrzyj jeden znaszych filmów instruktarzowych

Przyłóż szczoteczkę do zębów pod kątem 45º w stosunku do lini dziąseł. Nic więcej nie musisz robić, wystarczy,że przytrzymasz ją w tej pozycji przez klikla sekund.Tą czynność należy powtórzyć zarówno po zewnętrznej jak i wewnętrznej stronie zębów….. Cała procedura powinna zająć około 2 minuty.

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy