Implanty dentystyczne

W Kincorth Dental umieszczamy wiele implantów stomatologicznych miesięcznie dla naszych pacjentów. Istotne jest, aby zastąpić brakujące zęby jak najszybciej, aby utrzymać ogólną higienę jamy ustnej i wypełnić lukę, która pozostawia pozostałe zęby bez wsparcia. Brakujące zęby mogą zmienić kształt twarzy i sprawiają, że wyglądasz starzej i mniej zdrowo.

Czym są implanty dentystyczne?

Implant dentystyczny jest w zasadzie zastępstwem naturalnego korzenia zęba i jest zwykle wykonany z tytanu, metalu, który jest dobrze tolerowany przez organizm. Implanty są zazwyczaj w kształcie cylindra lub śruby i, z czasem, stają się mocno zjednoczone z koścmi szczęki. Na chirurgii Kincorth Dental nasz zespół jest bardzo doświadczony w stomatologii estetycznej, i zapewni Państwu wszystkie informacje, które pomogą z łatwością wybrać odpowiednią kosmetykę dentystyczną.

Dlaczego warto rozważyć implanty dentystyczne?

Utrata jednego lub więcej zębów tworzy lukę w twoim uśmiechu, wpływa na zdolność do prawidłowego żucia, i może zmienić Twoją dietę i odżywianie. Chociaż są to wszystkie poważne problemy, nie wiesz, że utrata zębów prowadzi do utraty kości?

Terapia implantami dentystycznymi

Po utracie zęba, szczęka pod nim zaczyna się kurczyć (lub zanikać) i staje się krucha z powodu braku ruchu. Nie tylko utrata zęba wpływa na uśmiech, zmienia też kształt twarzy powodując, że przedwcześnie wyglądasz staro.

Korzyści z implantów

  • zastępuje brakujące zęby
  • utrzymuje kości
  • utrzymuje Twój młodzieńczy wygląd
  • przywraca naturalny uśmiech

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą. Porozmawiaj z dentystą

Brakujący przedni ząb

Jeśli pacjent ma brakujący przedni ząb. Otwór wytwarza się w etapach, w kości szczękowej .Implant jest dopasowany i wstawiona zostaje zdrowotna nasadka. Po wstawieniu implanta, zdrowotna nasadka zostaje wysunięta i łącznik zostaje wstawiony. Koronka jest przymocowana do łącznika.

Implanty ze słupkiem

Implanty mogą być wykorzystywane w celu zabezpieczenia niższej protezy. Otwór jest wykonany w kości szczęki do każdego implantu. Implant jest umieszczony i użyta jest zdrowotna nasadka. Dziąsło jest zastąpione, natomiast kość regeneruje się. Dostęp do implantu jest wykonany, a druga część implantu jest przymocowana. Słupki są przymocowane i małe magnesy w protezie utrzymują ją na swoim miejscu.

Natychmiastowy implant

Implant umieszcza się w otworze pozostawione przez korzeń zęba. Łącznik jest przymocowany do implantu, po czym koronka jest zamocowana do łącznika. Natychmiastowy implant może być zamocowany od początku do końca na jednej wizycie.

Implant Bezpieczna protezy

Implanty mogą być wykorzystywane w celu zabezpieczenia niższej protezy. Otwór jest wykonany w kości szczęki do każdego implantu. Implant jest umieszczony i użyta jest zdrowotna nasadka. Dziąsło jest zastąpione, natomiast kość regeneruje się. Dostęp do implantu jest wykonany, a druga część implantu jest przymocowana. Cieniutkie magnesy są przymocowane i utrzymują protezę na swoim miejscu.

Multi Czyszczenie

Multi Unit Cleaning

Mini Implanty

Mini Implants

Mini Implanty 2

Mini Implants 2

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy