Przegląd

W Kincorth Dental polecamy regularne wizyty u dentysty, w celu upewnienia, że zęby pozostają w najlepszym możliwym stanie I Twój uśmiech pozostanie wspaniały. Zalecane jest, aby uczęszczać na przeglądy co 4-6 miesięcy aby sprawdzać stan jamy ustnej i identyfikować potencjalne problemy zanim staną się poważne. Jesteśmy pewni, że nasz zespół profesjonalnych i troskliwych dentystów dostarczy Ci usług jak nikt inny i że opuścisz nas pewny siebie i zadowolony. Witamy zarówno pacjentów NHS jak i prywatnych oraz oferujemy pełen zakres leczenia NHS i kosmetyki dentystycznej dla osób w każdym wieku.

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą.

Porozmawiaj z dentystą

Ręczne szczotkowanie

Używaj niewielkich ruchów okrężnych ze szczoteczką ułożoną pod kątem 45 stopni do zębów. Poruszaj systematycznie wokół jamy ustnej. Pamiętaj, aby oczyścić wewnętrzne powierzchnie i odpowiadające za gryzienie. Nie zapomnij o zębach przednich i tylnych.

Nitkowanie

Szczątki gromadzą się między zębami. Jeśli nie zostaną usunięte, bakterie rozwijają się i tworzą płytkę nazębną. Używaj nici ruchem posuwisto-zwrotnym i pionowym aż usuniesz płytkę. Używaj nici delikatnie pod dziąsłami.

Płukanie jamy ustnej

Narosła płytka może spowodować zapalenie dziąseł. Płukanie jamy ustnej może pomóc w usunięciu płytki nazębnej i redukcji stanu zapalnego.

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy