Nerwowi Pacjenci

Jest to zupelnie normalne odczuwac niepokój przed wizytą u Dentysty; nieważne, czy jest to strach przed bólem, czy pamięć o wczesniejszych nienajlepszych doświadczeniach. W Kincorth Dental Practice rozumiemy niepokoj pacjentów i staramy się, abys czul sie wyluzowany od pierwszej do ostatniej wizyty Twojego leczenia. Nasz zespół dentystyczny to w pełni wykształcony zespół ekspertow, którzy będą na bieżąco informować Cie o procesie leczenia i sprawia, ze Twoj stres bedzie minimalny . Jestesmy profesjonalnym zespolem i zapewniamy, że Twoje doświadczenia z Kincorth Dental Practice będą tylko dobre!

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą.

Porozmawiaj z dentystą

Szczoteczka elektryczna

Ustaw włosie pod kątem 45 º do linii dziąseł. Nie ma potrzeby szorowania – trzymaj szczoteczkę w tej pozycji i po paru sekundach zabierz włosie od dziąseł. Powtarzaj wokół wewnętrznej i zewnętrznej powierzchni wszystkich zębów. Efektywne szczególnie dla wewnętrznej części. Cały proces powinien zająć około 2 minuty.

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy