Pierwsza wizyta

Kincorth Dental Practice zobowiązuje się do dostarczenia Tobie i Twojej rodzinie najlepszej opieki dentystycznej. Podczas pierwszej wizyty będziesz miał szansę spotkać nasz przyjazny zespół dentystów, który opisze Ci łatwość leczenia i uspokoi niepotrzebne nerwy, które możesz mieć. Nasi dentyści są bardzo otwarci i przyjaźni i poświęcą czas na omówienie Twojego uśmiechu i wszelkich ulepszeń, które chciałbyś zrobić na swoich zębach.

Twoje pierwsze spotkanie obejmie:

Podczas pierwszej wizyty zrobimy przegląd historii Twojego leczenia dentystycznego i oszacujemy ogólny stan Twojej jamy ustnej. W razie potrzeby wykonamy zdjecie rentgenowskie, aby wykryć ubytki lub choroby dziąseł i inne problemy, które możesz mieć. Dostarczymy Ci kluczowych informacji na temat możliwego polepszenia stanu Twojej jamy ustnej. Każde leczenie zostanie omówione z dentystą, dostarczymy Ci wszelkich informacji, których sobie zażyczysz, także szczegółów na temat cen i płatności.

Umówienie spotkania

Aby umówić się na wizytę lub jeśli masz jakieś pytania I chcesz dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt z naszą obsługą.

Porozmawiaj z dentystą

Ręczne szczotkowanie

Używaj niewielkich ruchów okrężnych ze szczoteczkąułożoną pod kątem 45 stopni do zębów. Poruszaj systematycznie wokół jamy ustnej. Pamiętaj, aby oczyścić wewnętrzne powierzchnie i odpowiadające za gryzienie. Nie zapomnij o zębach przednich i tylnych.

Dobra technika zajmie Ci około 2 minut. . .

“Każdy szczyt górski jest w zasięgu, jeśli tylko kontynuujesz wspinaczkę.”

— Richard James Molloy